Dzień Otwarty w banku Citi

Data wydarzenia:
27 Maj, 2015 (Cały dzień)

Zapraszamy na Dzień Otwarty w banku Citi w dniu 27 maja 2015 r. w Warszawie. Przyjdź i zobacz jak wygląda praca w międzynarodowej instytucji finansowej! Dowiedz się, czym zajmują się na co dzień specjaliści z Citi i przekonaj się, czy to praca właśnie dla Ciebie!

W programie, m.in.:

• spotkanie z przedstawicielem Departamentu Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy,
  • szkolenia ze sztuki autoprezentacji,
  • warsztaty z kształtowania własnego wizerunku,
  • duża dawka wiedzy dotycząca tego, jak przygotować się do procesu rekrutacyjnego w ramach szkolenia „Rekrutacja bez tajemnic”.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Firma pokrywa koszty związane z dojazdem oraz zapewnia lunch. Aplikuj już dziś wysyłając swoje CV na adres: ambasador@citi.com. Zgłoszenia można przesyłać do 17 maja 2015 r.

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Citi!