Dzień Otwarty w Capgemini w Katowicach

Jeśli znasz język francuski przynajmniej na poziomie B2, lubisz wyzwania zawodowe i chcesz się rozwijać, chcesz poznać Capgemini "od kuchni", to zapisz się na Dzień Otwarty Capgemini, który odbędzie się 28 marca 2014 r. w siedzibie Capgemini w Katowicach.

W trakcie dnia:

•  Dowiesz się: czym się zajmujemy, kogo poszukujemy i jak rekrutujemy,
  •  Poznasz jeden z zespołów i zwiedzisz nasze biuro,
  •  Weźmiesz udział w szkoleniu: "Komunikacja interpersonalna i savoir vivre w biznesie"

A jeśli chcesz dołączyć do zespołu – przynieś swoje CV – nie czekaj, weź karierę w swoje ręce!

Data: 28 marca 2014
Miejsce: ul. Uniwersytecka 13, Katowice
Czas trwania: 10:00 – 14:00

Zapisy trwają do 25 marca 2014 r.:
Prześlij swoje imię i nazwisko oraz nazwę Twojej Uczelni i kierunek studiów na adres: praca.pl@capgemini.com.

Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie odbycia szkolenia oraz upominki firmowe.
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.