Dzień Otwarty w Grupie Żywiec!

Myślisz o własnym rozwoju? Chciałbyś wziąć udział w warsztatach? Weź udział w II edycji Dnia Otwartego Grupy Żywiec.

Czekają na Ciebie warsztaty oparte na biznesowych case studies, prowadzone przez pracowników Grupy Żywiec, którzy przedstawią najlepsze praktyki w firmie.

Chcesz zobaczyć, jak pracujemy i jak wygląda nasza siedziba? Podczas Dnia Otwartego poznacie kulturę firmy oraz pracowników zarażonych pasją do piwa. Na własne oczy zobaczysz pracę w międzynarodowej korporacji.

Weźmiesz udział w niepowtarzalnej Akademii Warzenia Piwa, podczas której zdradzimy sekrety piwowarstwa.

Dzień otwarty zakończy się wizytą w pubie Grupy Żywiec. Będziesz miał wówczas okazję porozmawiać z Zarządem firmy i zadać nurtujące pytania.

Dzień Otwarty jest przeznaczony dla studentów ze wszystkich roczników z uczelni z całej Polski. Grupa Żywiec zaprasza osoby zmotywowane, aktywne, posiadające własne pasje, którymi warto się dzielić.

Grupa Żywiec jest sponsorem całego wydarzenia. Każdy uczestnik Dni Otwartych może liczyć na świetną zabawę w gronie pracowników firmy, możliwość rozwoju zawodowego pod okiem Grupy Żywiec, upominki sygnowane naszym logo oraz zwrot kosztów dojazdu do siedziby Grupy.

Aplikuj do 23 stycznia 2015!

Wypełnij formularz aplikacyjny i dołącz do niego swoje CV. Aplikować możesz poprzez stronę.

Na uczestników Dnia Otwartego czekają wyjątkowe upominki od Grupy Żywiec.

Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja Dnia Otwartego.