Dzień Otwarty w Instytucie Nenckiego

Data wydarzenia:
12 Maj, 2017 - 12:00

Jesteś zainteresowany podjęciem studiów w jednym z największych nieuniwersyteckich centrów badań biologicznych w Polsce? Odkryj Instytut Nenckiego! Dzień Otwarty odbędzie się w siedzibie placówki już 12 maja 2017 r.!

CO? – Dzień Otwarty w Instytucie Nenckiego
KIEDY? – 12 maja 2017 r., godz. 12:00
GDZIE? - Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego, Polska Akademia Nauk
(Warszawa, ul. Ludwika Pasteura 3)

Program spotkania:

• Wykład prof. Ewy Sikory, Kierownika Pracowni Molekularnych Podstaw Starzenia pt. "Czy grozi nam długowieczność?",
  • Najważniejsze informacje o Instytucie i studiach doktoranckich,
  • Spotkanie z przedstawicielem Samorządu doktorantów,
  • Pytania i odpowiedzi,
  • Rozmowy indywidualne,
  • Spacer po Instytucie.

Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN to utworzone w 1918 w Warszawie, największe nieuniwersyteckie centrum badań biologicznych w Polsce, podległe Polskiej Akademii Nauk. Instytut zajmuje się biologią molekularną i komórkową, biochemią oraz neurobiologią, ściśle współpracując z renomowanymi placówkami zagranicznymi.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę