Dzień Otwarty z firmą Infosys BPO Poland!

Data wydarzenia:
28 Październik, 2015 - 08:30 - 16:30

Już 28 października br. odbędzie się Dzień Otwarty z Infosys BPO Poland, firmą specjalizującą się w usługach dla biznesu z zakresu m.in. finansów i księgowości, obsługi procesów logistycznych, zarządzania bazami danych.

Łódzkie Centrum świadczy usługi na rzecz klientów zagranicznych, stąd zainteresowanie spotkaniem ze studentami posługującymi się językami obcymi.

W ramach wydarzenia odbędzie się:

• 9.00-15.00 stand na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Podczas spotkania studenci dowiedzą się w jaki sposób można podjąć pracę w firmie, jakie są wymagania i oczekiwania oraz co korporacja oferuje swoim pracownikom.

A w godzinach 8.00–10.00 firma rozdaje kawę przed wydziałem.

Zapraszamy na stoisko w holu głównym! Wstęp wolny!

A ponadto zapraszamy:

do udziału w warsztatach:

• 8.30-12.30 - Komunikacja w biznesie

Szkolenie skierowane jest do osób pragnących udoskonalić swoje umiejętności komunikacyjne, aby osiągać lepsze rezultaty, zarówno w kontaktach wewnątrz firmy, jak i z klientami.

• 12.30-16.30Jak stać się specjalistą w obsłudze klienta? Praktyczne sztuczki oraz techniki.

Udział w szkoleniu to możliwość zdobycia wiedzy na temat technik i narzędzi wykorzystywanych podczas bezpośredniej obsługi klienta, a także rozwijania umiejętności sprzyjających efektywnej komunikacji z klientem.

Szkolenia odbędą się w Sali 133 w rektoracie UŚ, w Studenckiej Strefie Aktywności.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.

• Istnieje także możliwość skonsultowania CV z rekruterem z firmy Infosys.

Konsultacje odbędą się w godzinach 13.00-15.00 w Sali 123 w rektoracie UŚ, w Studenckiej Strefie Aktywności. Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)