Dziewczyny Poziom Wyżej - Program Mentoringowy dla Studentek

Jesteś zainteresowana karierą w świecie doradztwa binzesowego lub corporate finance? Weź udział w programie EY Dziewczyny Poziom Wyżej! Czekają na Ciebie certyfikowane warsztaty, opieka mentorek z EY, nowe znajomości i gadżety z limitowanej edycji!

CO? – Dziewczyny Poziom Wyżej - Program Mentoringowy dla Studentek
APLIKACJA DO: 10 marca 2020 r.

Ruszyła rekrutacja do programu mentoringowego EY – Dziewczyny Poziom Wyżej! Aplikować mogą wszystkie studentki, które chciałyby w sposób świadomy zaplanować swoją karierę w świecie doradztwa biznesowego lub corporate finance pod okiem doświadczonych mentorek EY.

W programie na uczestniczki czekają, oprócz spotkań z mentorkami, certyfikowane szkolenia, dzięki którym będą mogły wzbogacić swoją wiedzę oraz formalne i nieformalne spotkania tworzące społeczność kobiet w branży doradczej.

Udział w Dziewczyny Poziom Wyżej - Programie Mentoringowym zakłada 2-3 spotkania z ekspertami EY w miesiącu.

EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego. Działania firmy bazujące na wykorzystywaniu posiadanej wiedzy oraz doświadczenia przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych oraz stabilności gospodarek całego świata. Celem EY jest pomoc zarówno klientom, jak i pracownikom w osiąganiu ich pełnego potencjału.

Program jest przeznaczony dla studentek kierunków biznesowych i technicznych na 3, 4 lub 5 roku i trwa od 22 marca do końca czerwca br.

Zgłaszać można się do 10 marca!

Więcej informacji na stronie internetowej.