E-learning Klubu Kobiet Step Ahead

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dowiedz się, co mówi ciało Twoich rozmówców, trafnie odczytuj ich gesty i mimikę, ale także naucz się współpracować z własnym ciałem, aby jeszcze lepiej się komunikować. Zapisz się na e-learning Klubu Kobiet Step Ahead, w którym znajdziesz informacje, jak oceniać czyjąś wiarygodność, kamuflować nadmierne emocje i zrozumieć otrzymywane komunikaty.

 


CO? - e-learning Klubu Kobiet Step Ahead


O WYDARZENIU
Rozszyfruj kod gestów razem z Klubem Step Ahead. Dowiedz się, co mówi ciało Twoich rozmówców. 

Nie tylko doskonal się w odczytywaniu ludzkich gestów i mimiki, ale także naucz się współpracować z własnym ciałem, aby lepiej komunikować się z bliskimi i współpracownikami.  Biorąc udział w e-szkoleniu, dowiesz się, jak panować nas swoim zachowaniem, trafnie oceniać wiarygodność przekazu rozmówców, kamuflować nadmierne emocje i zrozumieć otrzymywane komunikaty.

Więcej na stronie.


O ORGANIZATORZE
KPMG jest międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych, zatrudniającą obecnie 189 000 osób w 152 krajach na całym świecie.


DLA KOGO?
Szkolenie dedykowane jest klubowiczkom Step Ahead. Jeśli nie należysz do Klubu, to w pierwszej kolejności przejdź na stronę i dokonaj rejestracji na dole strony w oknie "autoryzacja". Następnie powróć tutaj i zapisz się na e-learning podając informacje na temat swojej uczelni w oknach dotyczących danych służbowych. 


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja odbywa się poprzez stronę. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego