E-learning Klubu Step Ahead - "Autoprezentacja"

Zapisz się na drugi e-learning Klubu Step Ahead i razem z KPMG trenuj swoje kompetencje miękkie. Tym razem tematem szkolenia będzie autoprezentacja. Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z e-szkolenia w dowolnym momencie do 16 lutego 2020 r.

CO? - drugi e-learning Klubu Step Ahead – "Autoprezentacja"

Biorąc udział w e-szkoleniu „AUTOPREZENTACJA” przekonasz się, że dobre kwalifikacje to jeszcze nie wszystko. Aby osiągnąć sukces, ważne jest również to, jak potrafimy się zaprezentować. Nie zastąpi to wiedzy, doświadczenia lub kompetencji, ale pomoże w ich dobrym „sprzedaniu”.

Dzięki e-szkoleniu przekonasz się, że w każdej z tych sytuacji odpowiednia autoprezentacja może mieć istotny wpływ na odniesienie sukcesu.

KPMG jest międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych, zatrudniającą obecnie 207 000 osób w 153 krajach na całym świecie.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę