E-learning „Techniki negocjacyjne”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz, żeby ostatnie słowo zawsze należało do Ciebie? Zastanawiasz się jaką taktykę obrać, jak rozgryźć przeciwnika i kiedy w ogóle podjąć negocjacje? Z negocjacjami jest jak z zawodami – szczęście sprzyja tym przygotowanym. Intuicja pomaga, jednak to znajomość zasad dodaje pewności siebie, która wzmacnia Twoją pozycję. Dowiedz się, jak sprawnie osiągać cele poprzez negocjacje – już teraz zapisz się na e-learning i korzystaj z niego aż do 30 maja 2020 r.


CO? – trzeci e-learning Klubu Step Ahead


O WYDARZENIU
E-learningi KPMG opracowywane przez specjalistów są dodatkową formą wspomagania dydaktyki. Jako technika wykorzystująca media elektronicze, pozwalają na odbycie i ukończenie szkolenia/kursu z dowolnego miejsca z dostępem do sieci bez konieczności fizycznej obecności na sali wykładowej.

Biorąc udział w e-szkoleniu pt. „Techniki negocjacyjne” uczestnik dowie się, jak sprawnie osiągać cele poprzez negocjacje, jaką taktykę obrać, jak rozgryźć przeciwnika i kiedy w ogóle podjąć negocjacje. Intuicja pomaga w negocjacjach, jednak to znajomość zasad dodaje pewności siebie, która wzmacnia indywidualną pozycję.


O ORGANIZATORZE
KPMG jest międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych, zatrudniającą obecnie 207 000 osób w 153 krajach na całym świecie.


SPOSÓB APLIKACJI
Informacja o sposobie rejestracji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego