E-publikacje BK: "Przewodnik po rynku pracy 2017"!

Wszyscy pamiętamy bajki z dzieciństwa, które kończyły się stwierdzeniem "i żył(a) długo i szczęśliwie". Ale co to właściwie znaczy "szczęśliwie"? Czy bajkowi bohaterowie nigdy nie dorośli? Nie musieli się uczyć, brać udziału w rekrutacjach, szukać pracy? A może... zdobyli wartościowe doświadczenia i mogą nas czegoś nauczyć? Przekonajmy się! Razem z Dużym Księciem wyrusz w podróż po planetach rekruterów i naucz się, jak budować swoją karierę!

W najnowszym "Przewodniku po rynku pracy, praktykach, stażach i programach rozwoju 2017" znajdziesz wiele wskazówek na temat kariery, a także oferty praktyk, staży i programow rozwoju z różnych branż w całej Polsce!

Spis treści:

1) poradnik "Wyrusz w podróż z Dużym Księciem"
- planeta Biurokraty (jak napisać CV i LM?)
- planeta rozmówcy (jak przejść przez rozmowę kwalifikacyjną?)
- planeta Testerki (jak rozwiązywać testy zawodowe?)
- planeta Szkoleniowca (jak poznać swoje mocne i słabe strony, by zbudować plan kariery?)
- planeta Praktykodawcy (gdzie warto odbyć praktykę? - lista Praktykodawców)
- planeta Headhunterki (jak tworzyć własny e-wizerunek?)
2) letnie praktyki, staże i programy rozwoju 2017

Kliknij, by wyruszyć w kosmiczną podróż!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)