"EDUstaż" w Ministerstwie Edukacji i Nauki

Jesteś studentem III, IV, V roku lub studentem studiów drugiego stopnia? Interesujesz się zagadnieniami z obszaru nauki i edukacji? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie i uczestniczyć w realizacji ciekawych projektów? Dysponujesz wolnym czasem i chcesz efektywnie go wykorzystać? Zgłoś się na płatny staż w Ministerstwie Edukacji i Nauki w ramach programu "EDUstaż".

CO? - "EDUstaż" w Ministerstwie Edukacji i Nauki
APLIKACJA DO: 7 sierpnia 2022 r.

O INICJATYWIE
Łącznie staż w Ministerstwie Edukacji i Nauki odbędzie 10 studentów. Będą oni mogli rozwijać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie w rożnych departamentach i biurach MEiN. Za swoją pracę otrzymają wynagrodzenie w wysokości 3,5 tys. zł brutto miesięcznie (40 godzin tygodniowo). Kwota wynagrodzenia będzie proporcjonalnie niższa w przypadku stażu w mniejszym wymiarze.

Staż będzie można realizować w okresie od 16 sierpnia do 31 października 2022 r., a jego długość będzie uzależniona od indywidualnych ustaleń między stażystą a MEiN.

W ramach oferty:

• możliwość rozwoju praktycznych umiejętności,
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy,
  • doświadczenie i wiedza ekspercka,
  • udział w bieżących projektach i zadaniach zespołu,
  • wsparcie merytoryczne opiekuna.

• studentów III, IV lub V roku studiów I lub II stopnia,
  • osób, które nie ukończyły 30. roku życia,
  • osób, które uzyskały średnią ocen z ostatniego ukończonego semestru na poziomie nie niższym niż 4,0.

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do niego następujące dokumenty:

• CV w języku polskim,
  • zaświadczenia potwierdzające odbycie praktyki, stażu, wolontariatu i/lub współpracę z organizacjami studenckimi (jeżeli takie student posiada).

Termin składania aplikacji: do 7 sierpnia 2022 r.