ELEVEL-Academy - kolejne webinary

Zbliżając się końca roku, ELEVEL-Academy ponownie zaprasza do udziału w bezpłatnych webinarach e-learningowych. Zapisz się już dziś na interaktywne wprowadzenie do świata baz danych. Wejdź z pewnością w przyszłość, zdobywając zrozumienie narzędzi takich jak Midjourney, DALL E i ChatGPT!

CO? - ELEVEL-Academy - kolejne webinary

O WEBINARACH
Webinary będą dotyczyć tematów ChatGPT & Sztuczna Inteligencja Generatywna oraz Wprowadzenie do Baz Danych SQL. Webinary są zaprojektowane w celu interaktywnego zrozumienia tematu oraz dostarczenia praktycznych wskazówek dla rozwoju zawodowego i kariery.

Webinary poprowadzą doświadczeni wykładowcy. Udział w webinarach to możliwość bezpośredniej wymiany zdań na przedmiotowe tematy, wyjaśnienia pytań, a także okazja do otrzymania certyfikatu.

• ChatGPT & Sztuczna Inteligencja Generatywna - sobota, 16 grudnia 2023 r.

W świecie zdefiniowanym przez ciągły przepływ informacji, wymagające obciążenia pracy i oczekiwania związane z rozwojem kariery, poszukiwanie zwiększonej produktywności i efektywności nie było nigdy tak pilne. W krajobrazie, gdzie biegłość w obszarze nowych technologii równa się sukcesowi, te narzędzia oferują niezrównane możliwości podniesienia osobistych i zawodowych osiągnięć.

• Wprowadzenie do Baz Danych & SQL - wtorek, 19 grudnia 2023 r.

Znajomość pracy z bazami danych i SQL jest kluczowa we współczesnym krajobrazie cyfrowym, gdzie dane odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu strategii i wyników. Ponadto, biegłość w SQL stanowi solidne podstawy dla różnych ścieżek kariery, począwszy od analizy danych i inteligencji biznesowej, aż po rozwój oprogramowania i administrację systemów.