Erasmus Mundus Joint Master - Sustainable Biomass and Bioproducts Engineering

Konsorcjum uczelni (Politechnika Wrocławska, University of Castilla-La Mancha oraz Lappeenranta-Lahti University of Technology) zaprasza do udziału w programie Erasmus Mundus Joint Master - Sustainable Biomass and Bioproducts Engineering (bez opłat za czesne)!

CO? – program Erasmus Mundus Joint Master - Sustainable Biomass and Bioproducts Engineering

O PROGRAMIE
EMJM-SBBE jest 2-letnim (4-semestralnym) programem w zakresie inżynierii chemicznej, równoważnym 120 punktom ECTS. Program jest realizowany przez trzy uczelnie wyższe - Politechnikę Wrocławską, University of Castilla-La Mancha w Hiszpanii oraz Lappeenranta-Lahti University of Technology w Finlandii.

Uczestnictwo w programie nie przewiduje wypłaty stypendium, zatem konieczne będzie samodzielne pokrycie kosztów życia, zakwaterowania oraz podróży.

Jednakże w ramach programu EMJM-SBBE przewidziano:

• ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 10 000 euro;
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC);
  • bezpłatny dostęp do wszystkich aktywności przewidzianych w ramach program (wizyty studyjne w przemyśle, wydarzenia kulturalne i sportowe itd.);
  • bezpłatny dostęp do biblioteki, laboratoriów IT oraz chemicznych;
  • bezpłatne wsparcie administracyjne;
  • dostęp do zakwaterowania w akademikach (opłata jak dla pozostałych studentów);
  • wsparcie przy aplikowaniu o wizę.

W przypadku zainteresowania programem, prosimy o jak najszybszy kontakt z p.dr hab. inż. Jolantą Warchoł, koordynatorką Projektu EMJM, by rozpocząć : jolanta.warchol@pwr.edu.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI
W przypadku zainteresowania programem, prosimy o kontakt z p.dr hab. inż. Jolantą Warchoł, koordynatorką Projektu EMJM-SBBE, by jak najszybciej rozpocząć procedurę aplikowania o wizę: jolanta.warchol@pwr.edu.pl.

Więcej informacji na stronie programu.