Europejskie wirtualne targi edukacyjne British Council

Spotkaj się z ponad 60 brytyjskimi uniwersytetami podczas trwających miesiąc, europejskich wirtualnych targów edukacyjnych British Council!

Umów się na indywidualne spotkanie z przedstawicielami uczelni, zdobądź informacje na temat stypendiów i nowych procedur dla studentów z UE, poznaj studentów i absolwentów i dowiedz się jak aplikować.

CO? - "Study UK Europe - Virtual Gateway to UK"
KIEDY? - 19 października - 13 listopada 2020 r.
GDZIE? – platforma www

Study UK Europe: Gateway to the UK to pierwsze w historii British Council, europejskie wydarzenie online adresowane do wszystkich, którzy rozważają studia w Wielkiej Brytanii zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim.

Pomiędzy 19 października a 13 listopada w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele ponad 60 brytyjskich uniwersytetów, w tym trzynaście z pierwszej dwudziestki najlepszych brytyjskich uczelni w 2021 r. ogłoszonej przez Times Higher Education, najważniejsze walijskie i szkockie szkoły wyższe, a także wiele uniwersytetów należących do elitarnej brytyjskiej ‘Russell Grup’.

W ramach wydarzenia organizator zaprasza uczniów i studentów do skorzystania z platformy umożliwiającej:

• Umówienie prywatnych spotkań online z przedstawicielami uniwersytetów;
  • Wzięcie udziału w webinariach i uzyskanie najważniejszych informacji związnych ze studiowaniem w Wielkiej Brytanii – m.in. na temat najpopularniejszych kierunków oferowanych europejskim studentom, procedur związnych z aplikowaniem oraz pierwszych kroków na brytyjskiej uczelni;
  • Zdobycie najświeższych wiadomości z poszczególnych uniwersytetów na temat oferty stypendialnej dla kandydatów z Uniii Europejskiej, czy kosztów studiowania w Wielkiej Brytanii;
  • Uzyskanie wskazówek dotyczących wiz i ubezpieczenia zdrowotnego dla studentów z Unii Europejskiej;
  • Wysłuchanie prezentacji przygotowanych przez obecnych i byłych studentów brytyjskich uniwersyetetów pochodzących z całej Europy;
  • Spotkania online z ekspertami British Council;
  • Uyskanie informacji na temat testów językowych i wymagań brytyjskich uniwersytetów związanych ze znajomością języka angielskiego.

Rejestracja jest już otwarta.

Zachęcamy uczniów i studentów do zapisów poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)