Eventy bez tajemnic, czyli Spotkania Gospodarcze w RIG

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów na kolejny panel dyskusyjny, z cyklu Spotkań Gospodarczych, który odbędzie się 31 marca 2011 r., w godz. 18:00 – 20:00, w Auli Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, przy ul. Opolskiej 15.

Podczas dyskusji uczestnicy dowiedzą się między innymi o:

• roli eventów marketingowych w komunikacji przedsiębiorstwa i kształtowaniu jego rynkowego wizerunku,
  • sposobach skutecznej promocji wydarzeń,
  • o charakterze rynku firm zajmujących się profesjonalną organizacją eventów w Polsce i na Śląsku – czyli czy jest miejsce dla nowych firm,
  • podziale pracy w grupie przy organizacji eventu –„team building”, na czym polega, jakie są jego elementy oraz cele,
  • „Fund raisingu”, czyli procesie zdobywania funduszy,
  • budowaniu wizerunku eventów, czyli jak przyciągnąć i zwrócić uwagę jak największej ilości osób.

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się zaproszeni eksperci:

Pan Tomasz Szabelski - prezes Stowarzyszenia Inicjatywa, a także organizator corocznego Festiwalu Filmów Kultowych w Katowicach.

Pan Jakub Nagórski - współwłaściciel firmy „Kręci się! Events”.

Pani Dorota Janas - dyrektor firmy „Silesia Events - Eventy z pozytywną energią”.

Pan Maciej Rachtan – współwłaściciel firmy „Euroforum”.

Dyskusję poprowadzi Pan Janusz Dramski - Wiceprzewodniczący Forum Młodych RIG w Katowicach oraz Przewodniczący Zarządu Górnośląskiej Rady Organizacji Młodzieżowych GROM.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: projektyfm@rig.katowice.pl, do środy 30 marca 2011 r. W tytule e-maila prosimy wpisać „Spotkanie gospodarcze”, w treści imię i nazwisko, nazwę uczelni, e-mail oraz numer telefonu.

O uczestnictwie w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji dotyczących spotkania udziela:

Pani Paulina Wysogląd – Koordynator Projektu

e-mail: paulinawysoglad@wp.pl