Experience Work Day w Adecco

Pokaż w kalendarzu: 
0

Po raz kolejny w Polsce, globalny Experience Work Day odbędzie się 16 października 2019 r. Adecco szuka stażystów do swoich oddziałów w 9 polskich miastach. Spróbuj swoich sił. Aplikuj już dziś! 


CO? - Experience Work Day w Adecco
APLIKACJA DO: 9 października 2019 r.


O WYDARZENIU
W środę, 16 października 2019 r. Adecco w Polsce otworzy swoje biura dla młodych ludzi. Przyszli stażyści spędzą ten dzień w pracy w wybranym dziale firmy. W tym roku Experience Work Day odbywa się tylko w Bielsku-Białej, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Łodzi i Pruszkowie.

Dzięki takiej możliwości, młodzi ludzie będą mieli szansę porozmawiać ze specjalistami pracującymi w różnych obszarach firmy Adecco. Wizyta w biurze to również szansa na wygranie płatnego stażu, który odbędzie się w jednym z różnych działów takich jak np.: rekrutacje, administracja, księgowość, HR czy Marketing.

Ubiegłoroczna edycja Experience Work Day zakończyła się sukcesem. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 8 tys. młodych pracowników na całym świecie. Ponad 4 tys. ekspertów Adecco z 700 oddziałów w 49 krajach, w tym w Polsce, pomagało im w szukaniu własnej drogi do sukcesu zawodowego.


O ORGANIZATORZE
The Adecco Group, które działa w Polsce od 1994 roku, jest światowym liderem dostarczającym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim.


DLA KOGO?
Adecco oczekuje od kandydatów zaangażowania, chęci rozwoju i otwartości na wyzwania. Doświadczenia zawodowe nie są wymagane.


SPOSÓB APLIKACJI
Zainteresowane osoby muszą wysłać CV na adres marketing.poland@adecco.com, nie później niż do 9 października 2019 r.

Więcej informacji o Experience Work Day można znaleźć na stronie.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego