EY Data Challenge - globalny konkurs dla studentów

W jaki sposób dane mogą zapobiegać pożarom? @EYcareers, Microsoft i NASA współpracują przy Better Working World Data Challenge, inicjatywie skierowanej do studentów zainteresowanymi danymi i tworzeniem modeli. Sprawdź się w międzynarodowym wyzwaniu i wygraj nawet 10 000 USD.

CO? – EY Data Challenge - globalny konkurs dla studentów

O KONKURSIE
EY, we współpracy z firmą Microsoft, rozpoczyna Better Working World Data Challenge skierowany do studentów. Konkursowe zadanie dotyczy opracowania zautomatyzowanego modelu wykrywania i prognozowania krawędzi pożaru przy użyciu obrazów lotniczych i satelitarnych z NASA, aby pomóc stawić czoła globalnemu zagrożeniu pożarami buszu.

Podczas Data Challenge na studentów czeka m.in:

• Bezpłatny dostęp do najnowocześniejszej technologii Microsoft - Azure,
  • Dostęp do samouczków i szkoleń ekspertów branżowych,
  • Darmowe certyfikaty Microsoft IT,
  • Możliwość współpracy z uczniami z całego świata,
  • Szansa na wygranie do 10 000 USD,
  • 60 najlepszych finalistów światowych otrzyma opiekę mentorską EY,
  • Dodatkowe nagrody pieniężne i oferta kariery dla najlepszych uczestników z Polski.

EY to międzynarodowy koncern świadczący profesjonalne usługi doradcze i audytorskie z główną siedzibą w Londynie.

Inicjatywa ta skierowana jest głównie do studentów będących na początku kariery, którzy interesują się analizą danych i przygotowywaniem modeli na ich podstawie. Jest ona częścią corocznego globalnego programu nauki o danych, którego celem jest zbadanie, w jaki sposób możemy wykorzystać dane i sztuczną inteligencję, aby znaleźć konkretne rozwiązania rzeczywistych problemów i pomóc budować lepszy świat.

Zgłaszać można się indywidualnie lub w zespołach poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)