Firma EKO-OKNA na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia:
24 Maj, 2016 - 09:00 - 14:00

Znasz języki obce? Aktualnie poszukujesz pracy? Interesuje Cię branża handlowa? Jeśli chcesz połączyć swoje umiejętności językowe z zacięciem sprzedażowym, przyjdź i porozmawiaj o możliwościach zawodowych jakie może zaaferować Ci firma EKO-OKNA. Spotkanie odbędzie się już 24 maja 2016 roku na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

CO? – stand firmy EKO-OKNA
KIEDY? – 24 maja 2016 r., godz. 9:00 - 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny w Sosnowcu, hol główny
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Spotkanie skierowane jest do osób, które znają języki obce i szukają pracy. W chwili obecnej firma poszukuje osób posługujących się językiem francuskim, włoskim, niemieckim, holenderskim oraz węgierskim

Podczas spotkania będzie można porozmawiać z przedstawicielem firmy odnośnie procesu rekrutacji, warunków pracy oraz możliwościach rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Firma EKO-OKNA S.A. jest polskim producentem okien i drzwi PCV. Swoim zasięgiem obejmujemy odbiorców z całej Polski i znacznej części Europy.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu oraz osób biegle posługujących się językami obcymi.

Wstęp wolny.