Firma OVB na Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami firmy OVB, które odbędzie się 22 stycznia 2013 roku (9.30-14.00) na Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu. Spotkanie skierowane jest do osób interesujących się rynkiem finansowym.

Firma OVB funkcjonuje w Polsce od roku 1992 pod nazwą "OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa" od początku pełniąc rolę lidera na rynku pośrednictwa finansowego.

Podczas spotkania firma przedstawi aktualne oferty pracy, zaprezentuje informacje o przedsiębiorstwie i dostępnych stanowiskach, rozpowszechni materiały promocyjne.

Stoisko firmy zlokalizowane będzie w holu głównym wydziału przy ulicy Będzińskiej 60 w Sosnowcu.

Zapraszamy serdecznie!