Firma Travel Exchange & Education na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Data wydarzenia:
9 Marzec, 2016 - 08:00 - 16:00

Chcesz zdobyć doświadczenie i podszkolić swój angielski? Interesuje Cię możliwość odbycia praktyk w Wielkiej Brytanii? Przyjdź i dowiedz się więcej na temat programu edukacyjnego WORK UK podczas spotkania z przedstawicielami firmy Travel Exchange & Education, które odbędzie się 9 marca 2016 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

Firma Travel Exchange & Education swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku. Już sama nazwa firmy definiuje przedmiot jej działalności, który stanowią usługi w zakresie szeroko pojętej turystyki edukacyjnej oraz programów pracy studenckiej.

Podczas spotkania specjaliści z firmy opowiedzą o możliwościach edukacji i rozwoju zawodowego poza granicami naszego kraju.

Stoisko firmy zlokalizowane będzie w holu głównym wydziału w godzinach 8.00 – 16.00.

Zapraszamy serdecznie!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)