Future Leaders Lab - nowy program firmy PwC

W firmie PwC startuje rekrutacja do programu Future Leaders Lab - Deals&Strategy Graduate Program - 2–letniego elitarnego programu dającego szeroką wiedzę w obszarze doradztwa transakcyjnego i strategicznego.

Udział w programie oznacza indywidualną, przyspieszoną ścieżkę kariery i możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń w krótkim czasie. Kariera rozpoczyna się od stanowiska konsultanta i wiąże się z szybkim rozwojem. Uczestnicy programu będą mieli zagwarantowany m.in mentoring Partnerów PwC.

Program skierowany jest do:

1. absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia, dyspozycyjnych w pełnym wymiarze godzin
  2. profesjonalistów z maksymalnie 2-letnim doświadczeniem zawodowym
  3. osób, które:
  • interesują się finansami, ekonomią, zarządzaniem przedsiębiorstwem
  • mają wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność syntetycznego i logicznego myślenia
  • oprócz studiów, mogą pochwalić się dodatkowymi aktywnościami (np. udział w międzynarodowych wymianach studenckich,  stażach, organizacjach studenckich, działaniach CSR)
  • są ambitne, głodne zdobywania nowej wiedzy, doświadczenia i sukcesu
  • są proaktywne, nie boją się brania odpowiedzialności
  • są ciekawe świata, potrafią budować relacje oraz pracować w zespole
  • znają świetnie język angielski (na poziomie min CAE)

Wszystkim uczestnikom programu firma oferuje umowę o pracę wraz z pakietem benefitów.

Aplikacje przyjmowane są do 18 listopada 2015 r. Program startuje 7 stycznia 2016 r.
Więcej informacji na stronie.