"Future Processing on Tour"

Data wydarzenia: 
17 Wrzesień, 2019 - 17:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś pracować w jednej z szybciej rozwijających się firm informatycznych na Śląsku? Chcesz dowiedzieć się na czym polega unikalna atmosfera w firmie oraz jakie korzyści pozapłacowe sprawiają, że praca w Future Processing to sama przyjemność? Weź udział w nieformalnym spotkaniu z pracownikami firmy i poznaj kulturę organizacyjną oraz charakter pracy w gliwickim przedsiębiorstiwe.
 


CO? – "Future Processing on Tour"
KIEDY? – 12 września 2019 r., godz. 17.00
GDZIE? - pub Żółte Drzwi (Katowice, ul. Dyrekcyjna 10)


O WYDARZENIU
Filozofia gliwickiej firmy zawarta w słowach "Great software…because we put people first" potwierdza, że największą wartością dla niej są ludzie. Stąd mnogość inicjatyw wdrażanych w odpowiedzi na potrzeby członków zespołu FP.

Gliwicka firma technologiczna realizuje nietypową formę prezentacji – zaprasza osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy na spotkanie do... pubu. Potencjalni kandydaci, choć również osoby zainteresowane karierą w IT, będą miały szansę bezpośredniej rozmowy - w niekrępującej atmosferze - z pracownikami jednego z liderów branży IT w regionie. Obecni będą specjaliści ze wszystkich dziedzin, które mogą zainteresować uczestników: rekrutacja, praca w projektach, atmosfera, warunki pracy, dodatkowe korzyści i benefity.

Spotkanie w katowickim pubie Żółte Drzwi (ul. Dyrekcyjna 10) odbędzie się w czwartek, 12 września 2019 r. o godz. 17.00. To kolejny przykład innowacyjnego rozwiązania stworzonego przez FP. Gliwicka firma jako jedna z pierwszych na Śląsku promowała dzielenie się wiedzą poprzez organizację meetup-ów i konferencji m.in. cenionych w branży i przyciągających rzeszę uczestników Quality Excites czy Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania.


O ORGANIZATORZE
Future Processing (w skrócie FP) to gliwickie przedsiębiorstwo informatyczne wytwarzające specjalistyczne oprogramowanie komputerowe na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług. Firma została założona w 2000 r. przez Jarosława Czaję i posiada wyłącznie polski kapitał. Obecnie FP zatrudnia ponad 800 osób, a biura firmy zlokalizowane są w Gliwicach. Sukces biznesowy FP, to w dużej mierze zasługa unikalnej filozofii firmy. Jarosław Czaja, wierzy, że kultura organizacyjna, zorientowana na satysfakcję zespołu, sprzyja podejmowaniu ambitnych wyzwań i wytwarzaniu wysokiej jakości oprogramowania. 


ZAPISY
Wstęp wolny. Zapraszamy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego