Global Employment Skills - Online Course

Znasz język niemiecki? Poszukujesz pracy i brakuje Ci cennych wskazówek jak to zrobić? Weź udział w kursie Global Employment Skills organizowanym przez EUROPE LANGUAGE JOBS.

CO? - Global Employment Skills – 3 Day Online Course
KIEDY? – 1-3 marca 2022 r.
GDZIE? - www

Global Employment Skills – 3 Day Online Course to trzydniowy kurs, który odbędzie się w dniach 1-3 marca 2022 r. W każdym z tych dni organizowane będą warsztaty w godzinach 15.00 – 17.00. Całe wydarzenie odbędzie się online przez platformę Zoom, a uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne.

Cel kursu to zapoznanie studentów z technikami efektywnego poszukiwania pracy, przygotowania ich do rozmowy o pracę oraz zapewnienie okazji do zdobycia cennych kontaktów biznesowych. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z rekruterami dla wiodących międzynarodowych korporacji takich jak Microsoft, PayPal, AirBnb, Porsche i HBO. Podczas dwóch ostatnich dni kursu uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania teoretycznej wiedzy nabytej podczas pierwszego dnia poprzez przeprowadzenie rozmów o pracę z przedstawicielami partnerskich firm. Studenci otrzymają spersonalizowany feedback, istnieje nawet możliwość otrzymania propozycji współpracy, jeśli kandydat w szczególności zapadnie w pamięć rekruterowi.

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim, jednak aby w pełni wykorzystać oferowane przez organizatora szanse na rozwój, konieczna jest biegła znajomość niemieckiego.

Ponieważ firmy współtworzące to wydarzenie aktywnie poszukują niemieckojęzycznych pracowników, kurs dedykowany jest dla osób znających ten język. Jedynym warunkiem uczestnictwa w kursie jest znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B1.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.