Global Management Challenge - rejestracja zespołów

Trwa rejestracja zespołów do 14. polskiej edycji międzynarodowego konkursu Global Management Challenge. GMC to rozbudowana gra symulacyjna, w której biorą udział zespoły studenckie (II – V rok studiów) oraz firmowe.

Drużyny podczas rozgrywki wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku. Projekt od początku istnienia zgromadził już ponad pół miliona uczestników w blisko 40 krajach.

"GMC dało nam niezwykłą okazję do zrozumienia złożoności decyzji, jakie trzeba podejmować,
by efektywnie zarządzać firmą i do sprawdzenia się w roli menedżerów"  - przekonuje  Marek Rogala, student Uniwersytetu Warszawskiego, który w ubiegłym roku wraz z zespołem "Piratas del Norte" zwyciężył w polskiej edycji i zajął II miejsce na międzynarodowym finale w Bukareszcie.

Global Management Challenge to praktyczny trening zarządzania i możliwość odbycia innowacyjnych praktyk menedżerskich. Uczestnicy w trakcie rozgrywki  rozwijają  m.in. umiejętności: analityczne, pracy w zespole czy też planowania strategicznego. Dodatkowo udział w wydarzeniu to świetna okazja do zawarcia ciekawych znajomości oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami.
Ogromną zaletą GMC jest również możliwość rywalizacji zespołów studenckich z pracownikami firm takich jak Bank Zachodni WBK czy KPMG i porównywanie bieżącej wiedzy akademickiej
z doświadczeniem praktyków.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

• utworzyć zespół (3 - 5 osób) - istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków  studiów oraz uczelni w jednej drużynie,
  • wypełnić kartę rejestracyjną dostępną na stronie www.gmcpoland.pl/rejestracja-studentow/,
  • po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem na adres: rejestracja@gmcpoland.pl.

Zarejestrowane zespoły otrzymają informację o zakwalifikowaniu się do konkursu przed rozpoczęciem programu treningowego (tj. do 25 listopada br.) (sponsorzy dokonają wyboru zespołów, które wystartują w konkursie).
Rejestracja zespołów studenckich potrwa do 30 października 2013.
Więcej na www.gmcpoland.pl.

Organizator w Polsce: BIGRAM Personnel Consulting; Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie; Sponsorzy: Bank Zachodni WBK, KPMG; Patroni medialni: Personel i Zarządzanie, ThinkTank; Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Students.pl, dlaStudenta.pl, Stowarzyszenie Studentów BEST.