Głosowanie na "Absolwenta z Pasją Roku 2016"

Na stronie internetowej „Gazety Wyborczej” rozpoczęło się już głosowanie na „Absolwenta z Pasją Roku 2016”. Nie czekaj – już dzisiaj oddaj głos na swojego faworyta! Plebiscyt trwa do 29 listopada 2016 r.

CO? – głosowanie na „Absolwenta z Pasją Roku 2016”
GŁOSOWANIE DO: 29 listopada 2016 r.

Plebiscyt ma na celu promocję osiągnięć i niezwykłych pasji absolwentów wszystkich roczników od początku istnienia Uniwersytetu Śląskiego. Tytuł „Absolwenta z Pasją” jest wyróżnieniem przyznawanym za zainteresowania, którym osoba wyróżniona oddaje się z pełnym zaangażowaniem, za aktywną, wyróżniającą się i znaczącą działalność społeczną oraz za osiągnięcia indywidualne w działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie.

Od stycznia 2016 roku komisja plebiscytowa wyłaniała Absolwentów Miesiąca, spośród których wybierany jest Absolwent Roku. O tytuł „Absolwenta z Pasją 2016”startują: Anna Bagniewska, Gabriela Bazan, Aleksandra Janduła-Jendrzok, Radosław Matysek, Patrycja Mucha, Barbara Rosiek, Lucyna Smykowska-Karaś oraz Maciej Stanek.

Więcej o sylwetkach kandydata można przeczytać tutaj.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma statuetkę zaprojektowaną przez dr hab. Katarzynę Pykę z Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego oraz nagrody ufundowane przez Uniwersytet, a także partnerów plebiscytu: Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego, Opera Śląska w Bytomiu, Mediateka w Tychach, Dworek pod Lipami.

Organizatorem plebiscytu „Absolwent z Pasją” jest Uniwersytet Śląski.

SPOSÓB GŁOSOWANIA
Głosy można oddawać do 29 listopada 2016 roku poprzez stronę internetową.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)