Gra miejska z okazji Dnia Europy

Szukasz rozrywki w duchu europejskości? Weź udział w grze terenowej z okazji Dnia Europy, 9 maja 2023 r., i przekonaj się jak dobrze znasz Unię Europejską.

CO? – gra miejska z okazji Dnia Europy
KIEDY? – 9 maja 2023 r.
GDZIE? – Kampus Katowicki UŚ

Serdecznie zapraszamy na grę terenową z okazji Dnia Europy, która odbędzie 9 maja 2023 r. na terenie kampusu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Mogą w niej wziąć udział 2 - 4 osobowe zespoły.

W ramach gry:

• quiz wiedzy o krajach Unii Europejskiej,
  • test znajomości flag krajów europejskich,
  • testy z myślenia abstrakcyjnego, który wykonują kandydaci do pracy w instytucjach UE,
  • rozpoznawanie hymnów państw unijnych,
  • sprawdzian wiedzy na temat instytucji unijnych,
  • rozpoznawanie symboli instytucji unijnych.

Gra rozpocznie się o godzinie 11.30. Po zakończeniu rejestracji zostanie opublikowana lista z godzinami rozpoczęcia zabawy przez poszczególne zespoły.

Grę poprowadzi Pani Daria Socha - Ambasadorka Kariery Unii Europejskiej przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Współorganizatorem jest organizacja Europe Direct Katowice.

Aby się zgłosić kapitan drużyny powinien wysłać maila na adres eucareers.uniwersytetslaski@gmail.com podając nazwę i skład drużyny. Termin zgłoszeń upływa 5 maja 2023 r. o 23.59