"The Graduation Job Hunt"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Kończysz wkrótce studia? Myślisz o pracy poza granicami kraju? Weź udział w wirtualnym wydarzeniu „Graduation Job Hunt”. Przez dwa tygodnie platforma Europe Language Jobs będzie dostarczała wskazówki jak znaleźć wymarzoną pracę i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowo będziesz mógł zobaczyć oferty pracy z całej Europy.

 


CO? - wydarzenie „Graduation Job Hunt”
KIEDY? - 18 do 31 maja 2020 r. 
GDZIE? – platforma www


O WYDARZENIU
"The Graduation Job Hunt" odbędzie się w dniach 18 do 31 maja 2020 r.  Celem wydarzenia jest dostarczenie absolwentom informacji jak odnaleźć się na rynku pracy po opuszczeniu uczelni. Profesjonalni doradcy zaprezentują informacje dot. idealnych dokumentów aplikacyjnych, zawodowego networkingu, procesu relokacji zawodowej.

Wystarczy, aby student zarejestrował się na stronie i przez okres trwania wydarzenia będzie otrzymywał codzienne wiadomości na różne tematy okołozowodowe. Istnieje także możliwość otrzymania nagrody na koniec wydarzenia w postaci zagranicznego kursu językowego finansowanego przez ESL Education.


O ORGANIZATORZE
Europe Language Jobs to portal internetowy specjalizujący się w ofertach pracy z językami obcymi na terenie całej Europy. Większość ofert obejmuje pozycje związane z obsługą klienta, finansami, sprzedażą, marketingiem, rekrutacją.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja odbywa sie poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego