„Grasz... tym razem nie o staż”

6 lutego 2012 roku rozpocznie się kolejna, 17. edycja ogólnopolskiego konkursu „Grasz o staż”. Jednak organizatorzy już teraz zadbali o to, aby jego ideę przybliżyć studentom i absolwentom z całej Polski, dając jednocześnie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w jesiennym projekcie specjalnym pod hasłem „Grasz... tym razem nie o staż”.

Ubiegłoroczna – pierwsza odsłona „Grasz … tym razem nie o staż” okazała się strzałem w dziesiątkę i spotkała z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem studentów. W tym roku do wygrania w konkursie są cenne nagrody, takie jak szkolenia specjalistyczne organizowane przez Akademię PwC, szkolenia z kompetencji miękkich organizowane przez Szkołę Negocjacji, Szkołę Treningu Grupowego oraz Grupę training & consulting, a także zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer, profesjonalne pióra wieczne ufundowane przez firmę Newell Rubbermaid. Na najlepszych czeka voucher na wycieczkę zagraniczną organizowaną przez biuro podroży TUI Polska o wartości 5 000 zł.!

W projekcie mogą wziąć udział studenci wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwenci uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Rejestracja uczestników na stronie rozpoczyna się 17 października 2011 i potrwa do 28 listopada 2011 roku. Aby zagrać o nagrody wystarczy odpowiedzieć na 10 krótkich pytań dziewięć testowych i jedno pytanie otwarte, dotyczących historii i zasad przebiegu konkursu „Grasz o staż”. Pytania będą dostępne dla zarejestrowanych użytkowników od 21 do 28 listopada 20111 roku. Nazwiska szczęśliwców poznamy 12 grudnia 2011 roku.

Zapraszamy! Więcej szczegółów na stronie.