Hackathon Energy HackOn

Pokaż w kalendarzu: 
0

Posiadasz umiejętności i wiedzę niezbędną do wykonania zadania polegającego na optymalizacji produkcji energii elektrycznej i ciepła? Dołącz do Hackathonu i zaprogramuj elektrociepłownię!
 


CO? – hackathon Energy HackOn
„Optymalizacja produkcji ciepła i energii elektrycznej”

APLIKACJA DO: 5 grudnia 2019 r.


O WYDARZENIU
PGE Energia Ciepła oraz PGE Nowa Energia, spółki Grupy Kapitałowej PGE, zapraszają do udziału w hackathonie Energy HackOn „Optymalizacja produkcji ciepła i energii elektrycznej”. W tym roku poszukiwane są inspirujące i innowacyjne rozwiązania z obszaru energetyki cieplnej.

Podczas Hackathonu Zespoły mogą liczyć na wsparcie ekspertów.
Dla dwóch najlepszych projektów przewidziano nagrody – ich pula wynosi 18 tys. zł. Zwycięski zespół otrzyma 12 tys. zł.

Zwycięzcy oprócz nagrody pieniężnej będą mogli podjąć współpracę z ekspertami PGE, a nawet wdrożyć w życie swoje rozwiązanie.

Hackathon odbędzie się w dniach 13-14 grudnia 2019 r. w Centrum Energetyki AGH.


DLA KOGO?
Konkurs skierowany jest do wszystkich osób posiadających wiedzę i umiejętności w zakresie programowania, analizy danych i metod optymalizacji. Uczestnicy mogą się zgłaszać jako zespoły 2–3-osobowe.


SPOSÓB APLIKACJI
Warunkiem udziału w Hackathonie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie do 5 grudnia 2019 r. Każdy ze zgłoszonych Zespołów dokona opłaty w wysokości 50 zł na konto bankowe Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wskazane w Regulaminie (dokumenty do pobrania).

Pytania prosimy kierować pod adres: info@akceleratorpge.pl.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego