Hackathon SheepYourHack

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wielkimi krokami zbliża się 24-godzinny maraton zabawy połączonej z ciężką pracą, czyli kolejna edycja hackathonu SheepYourHack. Spotkanie odbędzie się 20-21 listopada 2020 r.! W trakcie tej doby, zadaniem uczestników będzie stworzenie aplikacji, mającej potencjał biznesowy.


 


CO? – Hackathon SheepYourHack
KIEDY? – 20 -21 listopada 2020 r.
GDZIE? - online


O WYDARZENIU
Sheep Your Hack to 24-godzinny maraton programowania, którego celem jest stworzenie aplikacji biznesowej.

Technologia wykonania prototypu jest dowolna, sam udział w Hackathonie jest dobrowolny oraz bezpłatny. Wszyscy uczestnicy mają równe szanse. Projekt tworzony jest od zera w dniu hackathonu.

Podczas hackathonu uczestnicy pracują przez 24 godziny, w grupach 2-6 osobowych nad stworzeniem sprawnej aplikacji. Temat konkursu będzie ogłoszony w dniu eventu. 

Tym razem wyzwanie jest podwójne, ponieważ event odbędzie się Online! Nie zabraknie jednak ducha rywalizacji, ani wspaniałej atmosfery. Organizatorzy zatroszczyli się o to, przygotowując boxy z niespodziankami (hackathonowe koszulki dla każdego uczestnika, prezenty od partnerów wydarzenia oraz Energy drinki - na pewno przydadzą się podczas nocnego kodowania. Nie zabraknie też pizzy, która zostanie dostarczona do drzwi uczestników, kiedy zgłodnieją.

Podczas pracy, uczestnikom będzie towarzyszyć grono mentorów, zawsze chętnych do pomocy.

Dla 3 zwycięskich zespołów przewidziane są nagrody finansowe.


DLA KOGO?
Wydarzenie kierowane jest do młodych osób, głównie dla studentów, zainteresowanych nowymi technologiami, programowaniem i nie tylko…


SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy oraz więcej informacji znajduje się na stronie.  

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego