I edycja Programu Rozwojowego Young CORPO Professionals

Bank DnB NORD rozpoczyna I edycję Programu Rozwojowego Young CORPO Professionals stworzonego z myślą o młodych, ambitnych i zaangażowanych w rozwój kariery zawodowej studentach oraz absolwentach kierunków ekonomicznych, zdecydowanych na związanie swojej przyszłości z BANKOWOŚCIĄ KORPORACYJNĄ.

W ramach Programu Rozwojowego Young CORPO Professionals poszukiwani są kandydaci na stanowisko STAŻYSTY.

Wybranym osobom proponuje się:

• sprecyzowaną ścieżkę rozwoju,
  • udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • możliwość poznania specyfiki pracy w bankowości korporacyjnej.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do 19 listopada 2010 r. na adres rekrutacja@dnbnord.pl

Wszelkiego rodzaju informacje dotyczące Programu, wymagania wobec kandydatów można znaleźć tutaj.

Zapraszamy!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)