IAESTE Online Career Fair 2013

Studenci lub absolwenci poszukujący możliwości rozwoju kariery lub nowego zatrudnienia oraz osoby zainteresowane ofertami pracy lub możliwościami edukacyjnymi w całej Europie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Wirtualnych Targach Pracy IAESTE - IAESTE Online Career Fair 2013.

IAESTE Online Career Fair odbywają się w dniach 14.10.2013 - 07.11.2013.

Na stronie www.onlinecareerfair.eu  znajdziesz wiele przydatnych informacji, nawiążesz kontakt z najlepszymi pracodawcami i uczelniami oraz wymienisz cenne doświadczenia z innymi studentami z ponad 25 krajów europejskich, a to wszystko bez wychodzenia z domowych pieleszy!

Dzięki platformie wirtualnej kariery www.onlinecareerfair.eu, jako uczestnik masz okazję zapoznać się z profilami firm, ubiegać się o oferty  pracy i porozmawiać z przedstawicielami firm, by lepiej poznać warunki  pracy, kulturę i bieżącę projekty firmy. Znajdziesz tu również wiele ciekawych informacji dla inżynierów, zainteresowanych studiami za granicą lub szukających pozycji doktorantów.

Chcesz zainwestować w przyszłość swojej międzynarodowej ścieżki kariery?

Nie może Ciebie zabraknąć!

Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Bądź na bieżąco!

Facebook: www.facebook.com/IAESTEOnlineCareerFair