II edycja konkursu” Grupa EPL rozmawia ze studentami”

Grupa Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim zaprasza studentów oraz absolwentów do udziału w II edycji konkursu „Grupa EPL rozmawia ze studentami”.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować w dowolnej formie (esej, projekt, film, plakat, zdjęcie) pracę na temat, „Grupa EPL rozmawia ze studentami: Na co przeznaczyć unijne pieniądze”.

Zwycięzca konkursu odbędzie miesięczny płatny staż w biurze Grupy Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Autorzy 3 najciekawszych prac zaprezentują swoje projekty przed Komisarzem UE ds. budżetu, Januszem Lewandowskim w Brukseli. Ponadto 10 wyróżnionych osób otrzyma zaproszenie na wspólny obiad z prof. Jerzym Buzkiem i członkami Jury, a także możliwość publikacji swojej pracy oraz nagrody książkowe.

Termin nadsyłania prac mija 30 czerwca 2011 roku.

Informacje o Grupie EPL www.poland-epp.eu.

Biuro Zewnętrzne Grupy EPL w Parlamencie Europejskim.
ul. Jasna 14/16a, II p., 00-041 Warszawa.
tel. 22 892 93 05, epl-warszawa@europarl.europa.eu.

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy.