II Śląskie Targi Kariery 2014!

Data wydarzenia:
6 Marzec, 2014 (Cały dzień)

Już 6 marca 2014 r. w godz. 10.00 - 15.00, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbędą się II Śląskie Targi Kariery 2014! Pierwsza edycja wydarzenia spotkała się z dużym odzewem ze strony studentów i absolwentów naszej oraz innych śląskich uczelni, dlatego też w 2014 roku Biuro Karier UŚ i HRM Insitute ponownie umożliwiają zainteresowanym osobom poznanie ofert najbardziej prestiżowych pracodawców.

Firmy, z kolei, będą miały szansę znalezienia najzdolniejszych kandydatów spośród przybyłych młodych ludzi.

Śląskie Targi Kariery to:

• spotkanie z pracodawcami - twarzą w twarz,
  • najlepsze ogólnopolskie i lokalne firmy,
  • warsztaty, prezentacje i prelekcje,
  • konsultacje związane z planowaniem kariery,
  • dobry krok w stronę własnego rozwoju zawodowego.

Zapraszamy także wszystkich, chcących dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnego pracodawcy, do wzięcia udziału w innowacyjnej formule spotkań, czyli ROZMOWACH NA OKRĄGŁO!
Podczas 30-minutowego spotkania, pracodawca i 8-10 studentów, będą rozmawiać przy „okrągłym stole” na różne tematy. To wyjątkowa okazja do porozmawiania z wymarzonym pracodawcą twarzą w twarz!

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ i usiądź do stołu z wybranym pracodawcą badź przyjdź na prezentację firmy. Liczba miejsc ograniczona!
Zapisy na "Okrągły stół" oraz spotkania z wybranym pracodawcą odbywają się drogą mailową pod adresem: biuro@targikariery.com  (w treści należy podać: Katowice, wybrany pracodawca lub pracodawcy, imię nazwisko) lub telefonicznie: 535 140 135.

Zobacz kto odpowie na Twoje pytania przy "okrągłym stole":

STÓŁ PIERWSZY
10.30 – Capgemini Polska
11.00 – EQ System
11.30 – EY
12.00 – IBM Global Services Delivery Centre Polska
12.30 – NGA HR
13.00 – Nokia Solutions and Networks

STÓŁ DRUGI
10.30 – PwC oraz Grasz o staż
11.00 – 3M Poland
11.30 – Bank Zachodni WBK
12.00 – Steria Polska
12.30 – Prudential Polska
13.00 – Protrader

i wiele innych firm.

Jeśli nie chcesz zadawać pytań a wolisz posłuchać o tym jak awansować w danej firmie, przyjdź na prezentacje Pracodawców lub wybierz szkolenie (Wydział Prawa i Administracji, sala 48):

• 9.00 - Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, trener Bruno Żółtowski, szkolenie "Budowanie własnej marki"
  • 11.00 - NGA HR

• PwC oraz Grasz o staż
  • Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
  • Steria Polska

W inauguracji wydarzenia udział weźmie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)