II szkolenie w ramach Akademii Protradera - "Świece japońskie"

Data wydarzenia:
25 Listopad, 2013 - 11:30 - 14:30

Zapraszamy do udziału w drugim szkoleniu w ramach „Akademii Protradera” pt. „Świece japońskie”, które odbędzie się 25 listopada 2013 roku w godzinach 11.30-14.30 w Sali nr 159 w rektoracie UŚ (II piętro, lewe skrzydło).

Wskazania świec to obecnie dla wielu profesjonalnych inwestorów podstawowy warsztat analityczny, dlatego też w ramach szkolenia podjęte zostaną następujące kwestie:

• Pochodzenie świec japońskich,
  • Budowa i rodzaje świec,
  • Siła formacji świecowych,
  • Kombinacje formacji świecowych,
  • Świece + Geometria Fibonacciego,
  • Live trading z wykorzystaniem technik świecowych.

Zapisy ruszają już 18 listopada 2013 roku i odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.