III edycja konkursu BCG "Droga na Szczyt"

Chcesz wykorzystać swoją ciekawość, kreatywność i intelekt do rozwiązania rzeczywistych problemów biznesowych i nauczyć się opracowania strategii z innej perspektywy? Weź udział w III edycji konkursu BCG "Droga na Szczyt" i wyjedź na 3-dniowe, prestiżowe szkolenie z ekspertami BCG.

Przebieg konkursu:

1. Etap 0 - "Base Camp" - Spotkaj się z firmą na uczelni i dowiedz się więcej! W trakcie dnia promocyjnego będziesz mieć okazję porozmawiać o możliwościach kariery w BCG, a także wziąć udział w warsztacie "Crack the case", podczas któego poznasz tajniki rozwiązywania problemów biznesowych oraz case'ów rekrutacyjnych i zagwarantujesz sobie udział w drugim etapie konkursu BCG.
  2. Etap 1 – "Camp 1" – Wyślij aplikację. Wypełnij aplikację on-line, dołącz swoje CV oraz esej na temat: "Mój prywatny Mount Everest"– maksymalnie 1 strona A4.
  3. Etap 2 – "Camp 2" – Otrzymaj zaproszenie na warsztat eliminacyjny. Razem z konsultantami BCG odkryj w pełnym zakresie, czym jest doradztwo strategiczne. Wciel się w rolę konsultanta i zobacz, jak podchodzić do rozwiązywania problemów klientów. Przekonaj się jak wygląda realny projekt, nad jakim pracowali konsultanci BCG. Wykorzystaj swój talent, użyj swojego know-how, pracuj z hipotezami, wyciągnij wnioski i zapewnij sukces klientowi swoimi strategicznymi radami. Wygraj atrakcyjne nagrody i nagrodę główną - wyjazd na prestiżowe szkolenie z ekspertami BCG.
  4. Finał – "The Summit" – Wyjazd na 3-dniowe, prestiżowe szkolenie. Szkolenie odbędzie się w dniach 6-8 marca 2015 r. w Hotel Narvil w Serocku. Razem z najlepszymi studentami z całej Polski poznasz tajniki doradztwa strategicznego. Weźmiesz udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych ekspertów BCG, dowiesz się, w jaki sposób budują przewagę konkurencją klientów, jak znajdują dla nich niewykorzystany dotąd segment rynku, nisze konkurencyjną czy najlepszy model operacyjny. Wykorzystaj tę okazję nie tylko do kształtowania przyszłości przedsiębiorstwa, ale także do swojej kariery! Poznasz podejście oraz metodologię pracy konsultantów BCG - światowego lidera doradztwa strategicznego.

Podejmij wyzwanie i wyślij aplikację na konkurs. Zgłoszenia są przyjmowane do 14 grudnia 2014 r.
Więcej informacji na stronie.