III edycja konkursu o Diamentowy Grant

Do 30 stycznia 2014 r. można składać wnioski w III edycji konkursu o Diamentowy Grant, prowadzonego pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Mogą w nim uczestniczyć absolwenci studiów pierwszego stopnia i studenci po ukończeniu trzeciego roku studiów, pod kierunkiem opiekuna naukowego, promotora lub promotora pomocniczego.

Przy ocenie projektów będzie brana pod uwagę m. in. ich wartość naukowa, realność wykonania i dotychczasowe osiągnięcia wykonawców.
Czas realizacji nie może być dłuższy niż cztery lata. Laureaci, których poznamy wiosną, otrzymają na
realizację swoich koncecji nawet 200 tys. zł, w tym co najmniej 2,5 tys. zł na wynagrodzenie.

Więcej informacji o Diamentowych Grantach na stronie MNSiW.