III edycja Konkursu o Staż - Rozwój Kadr Sektora Kosmicznego

Pokaż w kalendarzu: 
0

Agencja Rozwoju Przemysłu S. A. oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszają do udziału II etapie Konkursu o Staż - Rozwój Kadr Sektora Kosmicznego. Przyjmowanie zgłoszeń absolwentów oraz młodych naukowców upływa 24 maja 2018 r.

 

 


CO? - Konkursu o Staż - Rozwój Kadr Sektora Kosmicznego
APLIKACJA DO: 24 maja 2018 r.


O KONKURSIE
Konkurs organizowany jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu S. A. oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego. Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego.

  • Konkurs składa się z 2 etapów - pierwszy kierowany jest do firm i rozpocząl się 9 kwietnia br. Drugi etap dedykowany jest absolwentomz tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, osobom z otwartym przewodem doktorskim oraz młodym naukowcom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, doktora nauk technicznych, społecznych lub ekonomicznych, którzy nie ukończyli 35. roku życia.

Nagrodą w konkursie są 6-miesięczne staże w firmach, instytucjach badawczych sektora kosmicznego w Polsce. Przyszły stażysta będzie zatrudniony na umowę zlecenie przy wynagrodzeniu od 4 do 5 tysięcy zł brutto.


APLIKACJA
Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie swojego CV na adres Biura Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego: staze@space.biz.pl do dnia 24 maja 2018 r. do godz. 16:00.
W temacie wiadomości należy wpisać: KONKURS O STAŻ, natomiast w nazwie CV imię i nazwisko osoby wraz z nazwą wybranego podmiotu z dopiskiem Konkurs o Staż.

Więcej informacji o podmiotach, do których można aplikować znajduje się na stronie konkursu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego