III edycja programu "Ambasador Capgemini"

Firma Capgemini rozpoczyna rekrutację do III edycji programu "Ambasador Capgemini". Stając się Ambasadorem Capgemini będziesz miał możliwość poznania firmy i sposobu, w jaki działają na międzynarodowym rynku oraz rozwoju swoich umiejętności poprzez współdziałanie w zakresie budowania wizerunku Capgemini.

Jeśli jesteś:

• Studentem II, III lub IV roku, dowolnego kierunku,
  • Aktywnie działasz w środowisku akademickim,
  • Jesteś zaangażowany, pełen pomysłów, które skutecznie realizujesz,
  • Znasz na poziomie bardzo dobrym co najmniej jeden z języków obcych,
  • Chcesz rozwijać swoją karierę w miedzynarodowej firmie w obszarze biznesu lub IT...

...do oddziału we Wrocławiu firma poszukuje studentów informatyki z podstawową znajomością języka niemieckiego.
Działając z Capgemini otrzymasz:

• 2-3 miesięczną płatną praktykę,
  • Pełne wsparcie merytoryczne,
  • Uczestnictwo w ciekawych szkoleniach,
  • Uczestnictwo w imprezach integracyjnych,
  • Karnet Multisport,
  • Karta MPK (lub odpowiednik w danym regionie).

Prześlij swoje CV i propozycję Twoich działań jako Ambasador Capgemini (w formie prezentacji) na adres e-mail: ambasador.pl@capgemini.com.

Więcej informacji na plakacie.