International Talent Programme - spotkania przy kawie

Jesteś zainteresowany programem International Talent Programme? Przyjdź do biura ING i porozmawiaj z traineesami z programu! Przedstawiciele firmy opowiedzą Ci jak naprawdę wygląda ich codzienna praca, podpowiedzą jak przygotować się do rekrutacji i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

CO? - International Talent Programme ING

Jesteś absolwentem lub studentem studiów magisterskich? Chcesz mieć wpływ na ścieżkę swojej kariery, możliwość pracy za granicą i rozwoju umiejętności? Przyjdź do ING na kawę z uczestnikami  International Talent Programme – przekonaj się, że praca w banku nie musi być nudna! Poznaj różne zespoły i produkty podczas 2 lat rotacji, a potem zdecyduj co najbardziej Ci odpowiada.

Co charakteryzuje International Talent Programme?

• Przede wszystkim to, że możesz samodzielnie wybierać projekty. Sam układasz ścieżkę kariery i decydujesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Oczywiście możesz liczyć na bieżące wsparcie Opiekuna Programu, a także starszych kolegów i koleżanek ITP.
  • INSPIRE, CONNECT, PERFORM i LEAD - raz w roku wyjeżdżasz do Amsterdamu na dwutygodniowy intensywny cykl wykładów i warsztatów, poznajesz kulturę banku, strategię, biznes, kierunki rozwoju, innowacje w innych krajach i wiele, wiele innych.
  • Bierzesz udział w wielu szkoleniach i warsztatach w Polsce - zarówno wewnątrz banku np. Agile, jak i na zewnątrz np. CFA.
  • Wyjeżdżasz na STA, czyli Short Term Assignment! Jeden z projektów możesz zrealizować w innym kraju, oczywiście ING zapewnia zakwaterowanie oraz środki na przeżycie.

Program prowadzony jest w Centrali, na ścieżkach:

• Ryzyko
  • IT
  • Retail
  • Wholesale Banking
  • Finanse
  • HR

Decydując się na konkretną ścieżkę przez cały czas trwania programu będziesz realizował projekty w tym obszarze.

Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)