International Trainee Programme firmy Vattenfall IT

Szukasz ofert stażu w IT bądź jako Data Scientist? Vattenfall IT Services Poland trwa właśnie nabór do najnowszej edycji International Trainee Programme. Do wyboru są 33 stanowiska w 7 krajach, w tym w Polsce.  Aplikuj do 11 lutego 2024 r.!

CO? - International Trainee Programme
APLIKACJA DO: 11 lutego 2024 r.

O INICJATYWIE
Zapraszamy do udziału w programie stażowym firmy Vattenfall – jednego z największych w Europie producentów i sprzedawców energii. Polski oddział firmy zajmuje się głównie obszarem IT, ale można aplikować na oferty dostępne w wielu krajach.

International Trainee Programme to roczny program skierowany do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów, którzy opuścili mury uczelni i mają nie więcej niż rok zawodowego doświadczenia.

W tegorocznej edycji dostępne są 33 stanowiska w 7 różnych krajach, w tym w Polsce. Są to zarówno stanowiska inżynierskie, jak i w obszarach wsparcia biznesu. Polscy studenci i absolwenci mogą aplikować zarówno na stanowiska dostępne w oddziałach Vattenfall IT Services Poland w Katowicach i Gliwicach, jak i na oferty w innych krajach.

Realizacja stażu rozpocznie się po wakacjach.

International Trainee Programme to nie tylko okazja zdobycia zawodowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, ale także spersonalizowany program rozwoju osobistego i zawodowego oraz mentoring, a także okazja do licznych wyjazdów zagranicznych, by poznać różne oddziały firmy oraz zrealizować jedno z zadań w ramach programu.

1 lutego 2024 r. na platformie Teams odbędzie się także webinar, w trakcie którego będzie można dowiedzieć się więcej o programie, posłuchać byłych i obecnych stażystów, a także zadać pytania rekruterom.

Więcej informacji o webinarze.

Vattenfall to jeden z największych w Europie producentów i sprzedawców energii.

Więcej informacji o programie oraz ofertach staży można znaleźć na stronie.  Dokumenty rekrutacyjne należy wysłać do 11 lutego 2024 .