Praktyki

Praktyki w archiwum Najwyższej Izby Kontroli

Studiujesz na kierunku powiązanym z kontrolą państwową? Planujesz pracę w zawodzie archiwisty? Zgłoś się na praktyki do Najwyżej Izby Kontroli - delegatura w Katowicach.

Program praktyk w firmie Budimex

Rusza kolejna edycja Programu Praktyk w firmie Budimex! Już 4 marca 2024 r. firma Budimex SA oficjalnie startuje z tegorocznym Programem Praktyk, w którym daje studentom możliwość budowania pierwszego doświadczenia zawodowego!

Program praktyk w Stowarzyszeniu Pro Civium

Zdobądź  doświadczenie! Zrealizuj praktyki studenckie w Stowaryszeniu Pro Civium!

Letnie Praktyki i Programy Absolwenckie w HSBC

Szukasz możliwości realizacji ciekawych projektów i poznania specyfiki pracy u cenionego pracodawcy? Aplikacje na Letnie Praktyki i Programy Absolwenckie w HSBC w 2024 roku są już otwarte.

International Trainee Programme firmy Vattenfall IT

Szukasz ofert stażu w IT bądź jako Data Scientist? Vattenfall IT Services Poland trwa właśnie nabór do najnowszej edycji International Trainee Programme. Do wyboru są 33 stanowiska w 7 krajach, w tym w Polsce.  Aplikuj do 11 lutego 2024 r.!

EY Tech Bootcamp

Wystartowała rekrutacja do EY Tech Bootcamp - 3-miesięcznego programu praktyk połączonych z cyklem szkoleń. Wejdź z EY do świata technologii i dołącz do kolejnego pokolenia konsultantów, gotowych sprostać największym wyzwaniom!

Targi Praktyk Amazon

Przygotuj się na rozpoczęcie kariery w Amazon! Zapraszamy na Targi Praktyk Amazon, które odbędą się 26 września 2023 r. Jeśli jesteś studentem i kończysz studia w latach 2025-2026, jesteś zainteresowany stażem w Amazon w 2024 roku, to jest to wydarzenie dla Ciebie!

Praktyki w Deloitte

Data wydarzenia:
31 Sierpień, 2023 (Cały dzień)

Szukasz miejsca, które będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, gdzie stale będziesz się rozwijać, zyskasz wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie odkryjesz swoją wymarzoną ścieżkę kariery? Weź udział w rekrutacji na praktyki i stanowiska juniorskie w Deloitte.

Praktyki dziennikarskie

Studiujesz dziennikarstwo? Chcesz poszerzyć swoje horyzonty Zapraszamy do odbycia praktyk dziennikarskich w Fundacji na Rzecz Promocji i Rozwoju "Głos Młodych".

Praktyki i staże w Oddziale ZUS w Sosnowcu

Szukasz praktyki lub stażu? Dobrze trafiłeś! Sosnowiecki Oddział ZUS przygotował bogatą ofertę współpracy w kilku działach placówki.