Praktyki

Letnia Akademia MSWiA

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaprasza do udziału w I edycji wyjątkowych praktyk dla studentów uczelni wyższych zorganizowanych pod nazwą "Letnia Akademia MSWiA".

Wakacyjne praktyki w Future Processing

Poszukujesz wakacyjnych płatnych praktyk w firmie technologicznej, które pozwolą Ci poznać tajniki pracy inżyniera oprogramowania oraz nabyć praktyczną wiedzę i umiejętności? Sprawdź propozycję firmy Future Processing, która właśnie rozpoczęła nabór do kolejnej edycji swojego programu praktyk studenckich.

Praktyki w Urzędzie Miejskim w Gliwicach

Urząd Miejski w Gliwicach zaprasza wszystkie osoby chętne na praktyki w swoich wydziałach do aplikowania. Aktualny plan praktyk na rok 2018 jest już dostępny na stronie.

Płatne praktyki w Europ. Urzędzie Nadzoru Giełd i Papierów Wart.

Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (European Securities and Markets Authority) prowadzi nabór kandydatów na płatne praktyki w zespole ds. zasobów ludzkich. Termin zgłoszeń mija 6 listopada 2017 r.

Letnie Praktyki Badawcze w PAN

Jesteś studentem lub doktorantem? Chcesz się przekonać, jak w praktyce wygląda współpraca między nauką a biznesem? Nudzą Cię schematy proponowanych praktyk? Jeśli tak, skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w XIII Letnich Praktykach Badawczych w Polskiej Akademii Nauk! Aplikacja trwa do 30 czerwca 2017 r.

"Program Kariera"

Zdecydowana większość pracodawców zatrudniając młodych specjalistów chce mieć pewność, że mają już oni za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe. Gdzie najlepiej je zdobyć? Oczywiście na praktykach i stażach firmowych. Właśnie nadarza się kolejna okazja. "Program Kariera" już wystartował.

10. edycja praktyk studenckich One Level Up

Nie masz pomysłu na wakacje? Myślisz o odbyciu praktyk? Zapraszamy do aplikowania do programu One Level Up firmy Provident.

Wakacyjne praktyki w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

Interesują Cię prawa człowieka? Chcesz poznać pracę doświadczonych specjalistów? Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza studentów prawa III, IV i V roku na miesięczne praktyki wakacyjne w swoim biurze.

Program Letnich Praktyk w Nestlé

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Chcesz wziąć udział w ciekawych praktykach? Skorzystaj z Programu Letnich Praktyk w firmie Nestlé! Aplikacje przyjmowane są do 15 kwietnia 2017 r.

Europejski Kongres Gospodarczy-nabór wolontariuszy!

Nabór studentów do III edycji projektu EEC - Liderzy Przyszłości rozpoczęty! Organizatorzy zapraszają wszystkich studentów i absolwentów do współpracy podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w dniach 10-12 maja 2017 r.