Internship Program 2022: Motion Graphic Designer/ Animator 2D/3D

Jesteś kreatywny? Chcesz nauczyć się motion designu? Dołącz do programu Internship Program 2022: Motion Graphic Designer/ Animator 2D/3D.

CO? - Internship Program 2022: Motion Graphic Designer/ Animator 2D/3D

O PROGRAMIE
W ramach programu:

• płatne praktyki 3 miesięczne (organizator jest elastyczny w zakresie dokładnego terminu rozpoczęcia i zakończenia praktyk),
  • praca na sprzęcie Apple i w atrakcyjnych warunkach w biurze w Żywcu,
  • rozwój pod okiem doświadczonych motion designerów, którzy wprowadzą uczestników w świat Apple Motion i FCP,
  • "Artystyczna wolność" - artyści decydują o kształcie końcowego produktu,
  • oferta pracy dla wybranych praktykantów,
  • pakiet relokacyjny/ dopłata do mieszkania (dla osób mieszkających poza rejonem Bielska-Białej)

Podczas praktyk uczestnicy nauczą się, w zależności od projektu: podstaw animacji 2D z elementami 3D, tworzenia kompozycji pod animację, doboru typografii.
Pod koniec praktyk studenci powinni móc pochwalić się umiejętnością tworzenia elementów produktu lub całego template’a.

MotionVFX to firma, która od ponad 10 lat tworzy premium produkty (plug-ins i templates) dla edytorów video pracujących m.in. na Apple Final Cut Pro. Produktów MotionVFX używają tysiące użytkowników na całym świecie - od freelancerów, najpopularniejszych YouTuberów (np. MKBHD) przez stacje telewizyjne (BBC, NBC, ABC, TVN i wiele innych), aż po filmy Pełnometrażowe w Hollywood.

Wymagania:

• zmysł artystyczny, wyczucie stylu i obecnych trendów,
  • chęć szybkiej nauki i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność animacji lub modelowania w 3D będzie plusem, ale nie jest konieczna.

Oferta skierowana jest do studentów wszystkich kierunków - ważne są indywidualne umiejętności.

Jak wygląda proces rekrutacji:

1. należy złożyć aplikację (CV + link do portfolio) poprzez stronę MotionVFX w jednej z dwóch tur:

• 1-tura: do 16 stycznia 2022 r.
  • 2-tura: do 24 kwietnia 2022 r.

2. Rozmowa rekrutacyjna (obejmująca ćwiczenia praktyczne) z HR i Art Director.