Inżynierski Program Stażowy Health Systems firmy Philips

Jesteś studentem inżynierii biomedycznej, mechatroniki bądź informatyki? Chcesz zdobyć wiedzę w zakresie instalacji i serwisowania urządzeń medycznych? Zdobądź wiedzę od specjalistów w branży. Aplikuj do Inżynierskiego Programu Stażowego firmy Philips!

CO? - Inżynierski Program Stażowy Health Systems
APLIKACJA DO: 31 marca 2017 r.

Inżynierski Program Stażowy Health Systems to 12-miesięczny program dla studentów i absolwentów, obejmujący szkolenia wstępne (stanowiskowe  oraz wprowadzające) - które wprowadzą uczestnika w świat Philips oraz szkolenia, które pomogą w zdobyciu wiedzy merytorycznej i praktycznej w zakresie instalacji i serwisowania urządzeń medycznych np. tomografów komputerowych, rezonansów magnetycznych, aparatów rentgenowskich, angiograficznych, ultrasonograficznych oraz kardiomonitorów.

Program oferuje zdobycie wiedzy o oferowanych przez Philips produktach (takich jak: CT-Tomografy komputerowe, MR- Rezonanse magnetyczne, RTG-aparaty rentgenowskie, CV-angiografy, ultrasonografy, kardiomonitory), a także rozwiązaniach oraz usługach, sposobie pracy i stylu zarządzania w dużej korporacji.

Program pozwoli na sprawdzenie w praktyce umiejętności i wiedzy wyniesionej z uczelni oraz znacznie ją poszerzy, o doświadczenie przydatne w dalszej karierze zawodowej. Ponadto, uczestnik zdobędzie nowe umiejętności i kwalifikacje, takie jak zarządzanie czasem, współpraca w grupie, budowanie relacji z klientami.

Udział w Programie daje także szanse na stałe zatrudnienie.

Program rozpocznie się 1 lipca 2017 r. i zostanie na niego przyjętych 3 kandydatów, po jednym w Warszawie, Bydgoszczy i Katowicach.

Philips to producent elektroniki użytkowej.

W programie może wziąć udział student:

• 4. lub 5. roku studiów na kierunku elektronika, IT, inżynieria biomedyczna lub mechatronika,
  • z dobrą znajomością języka angielskiego,
  • mobilny, z czynnym prawem jazdy,
  • posiadający zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego uczenia się,
  • z pełną dyspozycyjnością w trakcie wakacji i co najmniej 3 dni w trakcie roku akademickiego.

Aplikacje przyjmowane sią poprzez stronę.

Termin składania aplikacji upływa 31 marca 2017 r.

Wyselekcjonowani kandydaci zostaną zaproszeni do kolejnych etapów:

1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem.
  2. Testy analityczne.
  3. Rozmowa z menedżerem oraz testy techniczne.
  4. Assessment Center w terenie z serwisantem.

Więcej informacji o programie na stronie.