Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Szukasz pracy? 22' edycja wiosennych targów pracy i przedsiębiorczości już 2 marca 2020 r. w Politechnice Śląskiej! Czego możesz się spodziewać? Ponad 100 wystawców - przedsiębiorców i organizacji wspierających przedsiębiorczość akademicką!

CO? - Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej w Gliwicach
KIEDY? – 2 marca 2020 r., 9:00 – 15:00
GDZIE? - Hala „Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej (Gliwice ul. Kaszubska 28)

Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie bezpośredniego kontaktu pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej.

Targi to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane i doceniane przez współczesny rynek pracy.

Lista wystawców.

Koordynatorami wydarzenia są uczelniane Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki i Samorząd Doktorantów.

Wydarzenie dedykowane jest kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Wstęp wolny!

Więcej informacji o wydarzeniu.