IV edycja konkursu Zacznij.biz

Do 12 listopada 2013 r. można zgłaszać projekty biznesowe do IV edycji konkursu Zacznij.biz
IV edycja organizowanego przez Konfederację Lewiatan i Lewiatan Business Angels konkursu Zacznij.biz adresowana jest do założycieli start - upów oraz mikro i małych przedsiębiorstw z branży High Tech i ICT, a także studentów, absolwentów i doktorantów kierunków technicznych.

Uczestników czeka 30 godzin bezpłatnych warsztatów, szkoleń i sesji mentorskich z ekspertami Lewiatan Business Angels.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada 2013 r. za pomocą formularza na stronie.

Po formalnej ocenie zgłoszeń, uczestnicy, którzy zakwalifikują się do konkursu, wezmą udział w I Innowatorium – szkoleniu poświęconemu projektowaniu firmy, czyli przekładaniu pomysłu na biznes. Na podstawie tej wiedzy uczestnicy będą dopracowywać swoje projekty i tworzyć modele biznesowe, które następnie oceni jury. W ten sposób zostaną wyłonieni półfinaliści konkursu.
Dla nich zostanie zorganizowane II Innowatorium poświęcone przygotowywaniu prezentacji inwestorskiej. Będą mogli również wziąć udział w sesjach coachingowych z ekspertem z zakresu marketingu i strategii.

Półfinaliści opracują prezentacje inwestorskie swoich projektów i wygłoszą je przed jury konkursu, które w głosowaniu wybierze projekty finałowe.

Finalistów konkursu czekać jeszcze będą coachingi medialne z ekspertem przygotowującym do wystąpień publicznych.
Zwycięzcę IV edycji konkursu Zacznij.biz wyłoni głosowanie gości zgromadzonych na Gali Finałowej na początku marca 2014 r.

Honorowym patronatem konkurs objęły: Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Urząd Patentowy RP. Partnerami konkursu są: Politechnika Gdańska, Politechnika Śląska, Politechnika Warszawska, Akademia Górniczo-Hutnicza, Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii, Forum Młodych Lewiatan, Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Stowarzyszenie Polski Wynalazców i Racjonalizatorów.