Jak pracujemy w okresie świąteczno-noworocznym?

W związku z komunikatem JM Rektora, dotyczącym możliwości zmiany funkcjonowania UŚ w okresie od 20.12.2021 r. do 05.01.2022 r., Biuro Karier będzie pracować stacjonarnie, z wyjątkiem 31 grudnia br. Centrum Obsługi Studenta pracuje stacjonarnie, z wyjątkiem 23 i 27 grudnia br.

W pilnych sprawach z Centrum Obsługi Studentów można kontaktować się drogą mailową pod adresem: dlastudenta@us.edu.pl i pod numerem telefonu 32 359 17 30.
Biura wchodzące w skład COS będą funkcjonować następująco:

Biuro Studenckich Spraw Socjalnych – od 23 do 29 grudnia będzie działać zdalnie, kontakt mailowy: bstud@us.edu.pl. W dniach 30-31 grudnia BSSS będzie nieczynne.

Biuro Karier – będzie działać stacjonarnie, z wyjątkiem 31 grudnia. Zawsze można też pisać na adres: bk@us.edu.pl lub dzwonić pod numer 32 359 20 32 lub 32 359 19 82.

Biuro Działalności Studenckiej – od 23 grudnia do 5 stycznia możliwy tylko kontakt zdalny, e-mail: bds@us.edu.pl , telefon 511 863 123.

Praca dziekanatów może być ograniczona, szczegółowych informacji należy poszukiwać na poszczególnych wydziałach – us.edu.pl/student/nowy-student/nowy-student-pierwsze-kroki/dziekanaty.

Przypominamy, że potrzebne dane kontaktowe można znaleźć także na stronie us.edu.pl/student.

Pracownicy Centrum Obsługi Studentów życzą wszystkim dużo zdrowia, spokoju oraz wytchnienia od codziennych spraw i zabiegania.