Jak przezwyciężyć nieśmiałość podczas rozmowy o pracę?

Data wydarzenia:
18 Sierpień, 2011 - 10:00 - 14:00

Już jutro (11.08.2011r.) ruszają zapisy na kolejne szkolenie w ramach Wakacji z Karierą.

Jak przezwyciężyć nieśmiałość podczas rozmowy o pracę?  to warsztat podczas którego, uczestnicy będą mogli zmierzyć się z własną nieśmiałością i wypracować techniki radzenia sobie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Osoby biorące udział w szkoleniu zapoznają się z podstawowymi informacjami dotyczącymi poczucia wartości, poznają wybrane techniki autoprezentacji, a także będą mieli okazję wypracować indywidualne narzędzia pomocne w czasie rozmowy o pracę. Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy.

Zajęcia poprowadzą:

Justyna Szostek - doktoranta Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ, psycholog - praktyk.

Wojciech Kiljańczyk - socjolog, doktorant Wydziału Nauk Społecznych UŚ, praktyk PR w wielu projektach społecznych.

Zajęcia odbędą się 18.08.2011r. w Auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w godzinach 10.00 - 14.00.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu (32) 359 - 20 - 32. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.