Jesienny program stażowy State Street Bank

Jesteś zainteresowany rozwojem w branży finansowej? Już dziś aplikuj do jesiennego programu stażowego w firmie State Street Bank i zdobądź pierwsze doświadczenia w obszarze finansów. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 września 2017 r.

CO? – Jesienny program stażowy w firmie State Street Bank w Krakowie
APLIKACJA DO: 17 września 2017 r.

Program stażowy trwa 3 miesiące i rozpoczyna się w październiku 2017 r. Uczestnicy otrzymują wsparcie mentora przez cały czas trwania programu.

Udział w programie to:

• doskonała szansa na zdobycie nowego lub nawet pierwszego doświadczenia w obszarze finansów,
  • kontakt z międzynarodowym i dynamicznym środowiskiem pracy,
  • uczestnictwo w licznych szkoleniach, a także
  • możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne w roli wolontariusza.

W ramach programu uczestnicy mogą uzyskać doświadczenie m.in. w:

• Dziale Księgowości ds. Funduszy Inwestycyjnych,
  • Dziale Księgowości Funduszy Hedgingowych (Funduszy Wysokiego Ryzyka),
  • Dziale Derywatów (Instrumentów Pochodnych),
  • Dziale Raportów Finansowych,
  • Dziale Zarządzania Ryzykiem,
  • Dziale Planowania Ciągłości Biznesu i Zgodności,
  • Dziale Wyceny.

State Street Bank to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie. W Polsce firma istnieje od 2007 roku i zatrudnia 3,5 tysiąca ludzi.

Program skierowany jest do głównie do studentów kierunków finansowych, księgowych i ekonomicznych (ale nie tylko), posiadających umiejętności kierownicze i komunikacyjne, chętnych do podnoszenia kwalifikacji, dobrze posługujących się językiem angielskim i obsługujących pakiet MS Office.

Zaangażowanie w działalność studencką będzie dodatkowym atutem.

Aplikacje należy składać do 17 września 2017 r. Więcej informacji na stronie.