Już jutro rozpoczyna się tworzenie pierwszego w Polsce JPoint’a

Pracownicy JCommerce zaangażowali się w projekt, który ma pomóc studentom Uniwersytetu Śląskiego zaaklimatyzować się w środowisku biznesowym i odczuć, że praca może być przyjemnością. JPoint to kawałek przyjaznej przestrzeni biurowej, którą przenosi dla Was do Instytutu Informatyki Uniwersytetu Śląskiego firma JCommerce SA.

JPoint powstaje w budynku w Sosnowcu przy ulicy Będzińskiej 39 na drugim piętrze. To właśnie tam dajemy Wam wraz z JCommerce możliwość współtworzenia uczelnianej przestrzeni. Zachęcamy do wypełnienia ulotki "Kreuj JPoint", gdzie możecie zaprojektować elementy graffiti, które pojawią się na jednej ze ścian JPoint’u.
Swoje pomysły wrzucajcie w dniach 7 i 8 listopada 2013 r. do Boxa JCommerce!

Więcej o JCommerce i jego inicjatywach na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)